| ViseColorate_4467 a întrebat:

Un baiat de la mine din liceu se tot uita dupa mine de fiecare data cand trec pe langa el.La inceput credeam ca ma place, dar am observat ca se uita si dupa alte fete, nu numai dupa mine, prietenele mele mi-au spus ca si dupa ele se uita cand sunt singure. Dar cand suntem impreuna, am impresia ca se uita mai insistent la mine.Nu stiu ce sa cred, oare chiar e interesat de mine, sau e un fustangiu care se uita dupa toate fetele care trec pe langa el?

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Ambele variante pot fi adevarate, eu zic sa mai investighezi laughing
sa intrebi si alte prietene ce parere au, ca ele il cunosc, sau sa intrii in vorba chiar cu el.
poate asa e el, ii fug ochii dp fete, toti baietii sunt asa, n`ai sa vezi baiat care sa nu se uite la fete, pentru ca asa e modul lor de`a fi big grin
daca zici ca la tine se uita mai insistent probabul sa fie cevabig grin
bafta:*

4 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Daca se uita si dupa alte fete, normal ca e "fustangiu".

| marsy a răspuns:

Eu cred ca este tipul de baiat care se dea pe la toate fetele.
Nu-l lua in serios. ii umbla ochii dupa toate. Nu-i trage atentie. si sigur ca nu se va mai uita la tine!
tongue

| myrazvy a răspuns:

Te vrea doar pentru o noapte.hahaha, normal ca e fustangiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce gigolo ii baiatul, arata-i ca ai ceva ce lui ii cam lipseste, sau are in cantitai minuscule: creierwinking.