| Axel_9404 a întrebat:

Am si eu o nedumerire.Azi am iesit cu o tipa ca si amici dar pe parcurs ne'am apropiat, ne luam de mana, ne jucam, ne muscam, chestii dianstea. Dar pe parcurs au devenit mai serioase chiar atasandune unu de altu. Din pacate ea are prieten de un an si. Dar azi parca nici nu avea era totu super ok. Dar ne'au vazut 2 baietii fosti colegi cu ea si au intrebato daca suntem impreuna iar ea sa simtit putin prost pentru ca mno.Are o relatie de un an.Si acum nu stie ce sa faca Sa atasat de mine si asta se vede... A ramas ca maine sa ne intalnim si sa vorbim despre asta Astept si eu pareriile voastre ce sa fac? multumesc:*

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai ce poti sa faci oare? Tu ce vrei? Daca iti doresti sa fi cu ea, simti ceva pentru ea spune-i asta.Nu te gandi ca ai putea sa o influentezi in luarea unei decizii legat de relatia ei. daca ea vrea sa fie cu tine inseamna ca anul asta de care spui tu, a fost doar un an pierdut din viata ei.Pentru ca daca vrea sa fie cu tine inseamna ca nu mai vrea sa fie cu actualul.Asta inseamna ca nu il iubeste. Oricum sinceritatea rezolva in general probleme de tipul asta.Intalneste-te cu ea si vorbiti sincer si deschis. Spuie tu ce vrei si roag-o sa iti spuna si ea sincer ce vrea.Restul vine de la sine.Jocurile voastre simple arata o anumita atractie reciproca.Acum trebuie sa vedeti daca e doar atat sau e implicata si inima. Discutati sincer si orice se rezolva de la sine.Bafta maine!

1 răspuns:
| Addah a răspuns:

Nu o presa. Vorbiti deschis si toate cele...