| elenushkaa12 a întrebat:

am si eu o nedumerire :-s

Imi place un baiat dar eu sunt in Italia si el in Romania sad

Eu doar vara merg in Romania.

Si totusi cred ca ma place...

Stati sa va dau niste exemple de la care mi-am dat seama ca ar putea sa ma placa:

Sti ce imi place la tine? ca esti sincera, adica u mereu spui adevarul, imi plac fetele de genu tau winking.

Sau

Lasa ca nu o sa te las eu singura acolo. vin si te iau la mine acasa.

Sau

Trebuia sa ma chemi, asa iti tineam companie.

Ms, esti o dulce :*.

Si o buna prietena de-a mea i-a spus ca il plac si el ce parere are dsp me

Sh el a zis ca are prietena

Sh fata asta l-a intrebat : dar e draguta nu?

El : hmm... ce si ce

Sauu...

Ieri seara ma ceratm cu o buna pr ca imi spunea ca st mai frumu ca ea

Sh ea l-a intrebat pe acesc baiat :

Ea: nu e asta ca deedee e mai frumoasa ca me?

El : mai nu te supara, dar e mai draguta ca tine, asta nu inseamna ca tu nu esti frumoasa >>::

Deci ce as putea sa inteleg?

Ma place sau nu?

De la un timp devenisa mai distant nu imi mai raspundea nici pe mess nici pe fb. sau imi raspundea si imi zicea ca nu a fost la pc... dar nu mai vbm asa mult ca acum cateva luni.

Cunosc doua din fostele lui prietene st foarte frumoase, si ma inteleg super cu ele...

Cred ca au fost destule detalii :-s

Va rog sa ma ajutati! batting eyelashes

Funda :X:X

Acum de curand s-a despartit de prietena happy deci e single.

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Nu am prea inteles ceva din toata povestea ta, dar ma rog.
Tipul doar iti zice vorbe dulci, nimic mai mult, vrajeala.
Sunteti tineri, la varsta adolescentei, de aceea nu va dati seama ce tampenii scoateti pe gura.
La varsta asta lasa beietii, pune-te cu burta pentru construirea viitorului tau.
Cu baietii nu ajungi nici unde.

| Hohenheim a răspuns:

De unde esti din Italia?
Stai ca am uitat. "batting eyelashes"