| elenushkaa12 a întrebat:

am si eu o nedumerire :-s
Imi place un baiat dar eu sunt in Italia si el in Romania sad
Eu doar vara merg in Romania.
Si totusi cred ca ma place...
Stati sa va dau niste exemple de la care mi-am dat seama ca ar putea sa ma placa:
Sti ce imi place la tine? ca esti sincera, adica u mereu spui adevarul, imi plac fetele de genu tauwinking.
Sau
Lasa ca nu o sa te las eu singura acolo. vin si te iau la mine acasa.
Sau
Trebuia sa ma chemi, asa iti tineam companie.
Ms, esti o dulce :*.
Si o buna prietena de-a mea i-a spus ca il plac si el ce parere are dsp me
Sh el a zis ca are prietena
Sh fata asta l-a intrebat : dar e draguta nu?
El : hmm... ce si ce

Sauu...

Ieri seara ma ceratm cu o buna pr ca imi spunea ca st mai frumu ca ea
Sh ea l-a intrebat pe acesc baiat :
Ea: nu e asta ca deedee e mai frumoasa ca me?
El : mai nu te supara, dar e mai draguta ca tine, asta nu inseamna ca tu nu esti frumoasa >>::

Deci ce as putea sa inteleg?
Ma place sau nu?
De la un timp devenisa mai distant nu imi mai raspundea nici pe mess nici pe fb. sau imi raspundea si imi zicea ca nu a fost la pc... dar nu mai vbm asa mult ca acum cateva luni.

Cunosc doua din fostele lui prietene st foarte frumoase, si ma inteleg super cu ele...

Cred ca au fost destule detalii :-s

Va rog sa ma ajutati!batting eyelashes

Funda

4 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Dc vrei u sa te complici cu relatii la distanta chiar nu inteleg...si daca te-ar placea ce ai face te-ai muta in tara? serios

| elenushkaa12 explică (pentru serendipity8300):

Nu vreau o relatie. dar as vrea sa stiu si eu daca ma place sau nu. oricum eu vara st mereu in tara deci 3 luni cat st acolowinking

| serendipity8300 a răspuns (pentru elenushkaa12):

Poti sa-l tii acolo in suspans sa-l minti frumos si sa te joci cu el in vacante, dar crezi ca e corect pentru el? adica tie ti-ar chiar ti-ar placea o relati ede genul?

| elenushkaa12 explică (pentru serendipity8300):

El e genu asta oh go on Il cunosc stiu cum e. e cam futangiuwinking Intr-o luna a inselat-o e gagikasa de 4 ori. lui ii plac relatiile asteawinking si oricum 3 luni e deja mult.winking nu vreau sa stau atat cu el. si in plus nici lui nu ii plac relatiile lungi si serioase