| alessiamihaela12 a întrebat:

Am și eu o poveste: Acum 4 zile am fost la bunicii mei în alt sat, acolo am cunoscut un băiat foarte drăguț, amuzant și frumușel foc. Dupa ce am facut cunoștință am început sa ne atașăm unul de celălalt, eram foarte apropiați, ne tachinam, ne bateam, ne mușcam, glumeam..si tot așa. În ultima seară am rămas singuri in urma celorlalti, m-a luat in brate, m-a muscat încet de gât si dupa a vrut sa ma sarute, dar ne-a întrerupt niste copii micuți.
A doua zi m-am trezit cu cerere de la o fată ( iubita lui pe care stiam ca n-o mai are) si dupa cu un mesaj, " ce treaba ai tu cu băiatul ăsta?" am vorbit si-am incercat sa-l scot pe el si am mintit-o mai multe, si m-a crezut, dar ca sa ma creadă total a trebuit sa-l blochez. Nu mai știu ce sa cred, el a zis ca n-are iubită, la prieteni pe Facebook n-o are si am înțeles de la ea ca sunt certați. Mie acum imi pare într-un fel rau ca l-am blocat. Credeți c-am procedat corect? Sa vorbesc cu el cand o sa ne vedem fata in fata despre asta? Ce părere aveti despre comportamentul luo față de mine chiar daca, să zicem, avea iubită în timpul ăla? Fundă la cel mai bun răspuns! ☺

2 răspunsuri:
| MishuD a răspuns:

Ai făcut bine, tipul cauta aventuri sau sex de ocazie. Cauta'ti altul mai liber daca nu'ti dorești doar sex si distracții.

| Kiwibibilă a răspuns:

Din povestea ta imi dau seama ca s-au despartit recent, deci ai cale libera. Mai bine il stergi de la block si il intrebi ce se intampla, discuta cu el.