| andreiurza33 a întrebat:

am si eu o poveste de dragoste(mai mult sau mai putin ) de zis. ma numesc simona si sunt eleva. anul acesta s-a intors din Italia un fost coleg care a studiat cu mine acum doi ani. pe atuncia nu il placeam dar acum il plac foarte mult. faza este ca cu oportunitatea unui eveniment special am invatat sa dansam alaturi de o minunata invatatoare. a mers bine o perioada pentru ca eram parteneri. dar cand am invatat valsul el s-a asezat langa un prieten de al lui in ring. baiatul pe care il plac, marcus a inceput sa imi zica niste lucruri foarte urate. pe care, va rog sa ma scuzati nu le pot scrie. au trecut cea vreme de atunci dar fiecare zi ma supara mai mult gandinduma la ceea ce mi-a spus. plus ca am mai aflat ca o place pe una cae imi este mie cea mai mare rivala. cea ce ma tulburat si mai mult este ca flavius unul din amici mei, cel mai bun prieten al lui marcus, baitul pe care il plac mi-a zis ca marcus ma place. vestea a cazut ca un cutit in inima mea. am mare incredere in el pentru ca noi avem multe secrete el nu mar trada niciodata.atunci am inteles ce era cu toate acele privire senzuale aruncate pe sub furis. acum ca este sfarsit de an vreau sa aflu ce este mai exact cu el. daca ma place sau nu. si ce are da gand sa fac. va rog din suflet sa imi dati un sfat cu sa reusesc sa ma combin cu el pana la sfarsut de an. plus ca toate asa zisele mele prietene le e ciuda de cand or auzit ca el mar place. va rog cei care au avut buna vointa sa citeasca ceea ce am scris sa imi dea un sfat cum si ce sa fac pentru al aduce langa mine. funda raspunsurilor bune si decente.

2 răspunsuri:
| Smiley97bla a răspuns:

Dă-i de înţeles că îl placi şi că ai vrea o relaţie cu el.

| andreiurza33 explică:

El stie deja ca eu il plac