| anonim_4396 a întrebat:

Baiatul pe care il plac o place pe rivala mea dar ea (rivala) nu-l suporta. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Daca ea nu-l suporta atunci nu trebuie sa-ti faci griji pentru ca nu o sa fie impreuna in schimb incearca sa il faci sa te placa pe tine pana nu se indragosteste rivala ta de el. happy Fii naturala si pune-ti frumusetea in vigoare, vorbeste-i frumos si explica-i ca nu are nici-un rost sa se tina dupa rivala ta pentru ca ea n-o sa ii dea atentie dar in schimb poti sa ii dai tu happy Bafta.

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Te dai pe langa el happy. daca nu il supoorta este perfect.

| madalicious a răspuns:

Eu as deveni prietena cu rivala si m-as combina cu tipul cu ajutorul "rivalei".

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Chiar nu stiu...Am o problema identica cu a talove struck

| USERname_1596 a răspuns:

Nu poti decat sa te bucuri, faptul ca nu il suporta ar fi cea mai buna parte, incearca sa il faci sa te placa pana nu va fi mai tarziu! Apropo, cu cat il face sa sufere mai mult cu atat tu ii poti alina durerea mai usor si astfel e al tau! MULT NOROC!

| EU1139 a răspuns:

Multumesc pentru toate raspunsurile