| iuliana12345678910 a întrebat:

Am si eu o poveste. si as vrea un sfat sau ceva happy
Deci am 13 ani jumate si anul' trecut ma plimbam pe hol(voiam sa ies in curtea scolii) cu prietena mea cea mai buna. Si coboara un baiat(dragut) cu amicii lui, unu din prietenii lui stiga dupa mine(fata, fata) eu m-am intors. si l-am intrebat ce este? si mi-a spus ca baiatu' (cel care il consideram eu dragut) ma place, eu am crezut ca era o gluma ieftina(stiti cum sunt unii. ca mai fac glume si de genu). M-am uitat la el sa vad ce fata a facut, si se uita la mine si zambea. apoi am iesit afara. si tot anul' trecut, mergeam pe holul scolii si m-am luat la cearta ca unu din prietenii lui(era si el de fata) si se uita cand la mine cand la prietenu')laughing da nu zicea nimic, pur si simplu tacea, zambea si se uita de la unu la altu.:3

Acum in ziua de azi mereu cand trecem unu pe langa altu' ne privim. deseori direct in ochi. da nu ne spunem nimic.

Faza e ca mi se pare simpatic. Da' eu nu am facut nimic cu el, deoarece il mai simpatizeaza inca o fata(o prietena ffff buna) si chiar nu vreau sa o fac sa sufere. pentru ca este mereu langa mine si ma ajuta oricand. am nevoie.

Da nu stiu ce sa fac. credeti ca baiatul acela ma mai place? saua mai bine zis: credeti ca ce a zis prietenu lui cum ca ma place a fost real sau doar bataie de joc?

Multumesc anticipat!:*

7 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Da tu crezi ca noi sumtem ghicitori in stele. doar tu poti sa-ti dai seama daca te place sau o face la misto

| VladGH a răspuns:

Parerea mea, este ca sa il lasi pe el sa decida, tu nu trebuie sa faci ceva si nici nu poti face. Chiar daca lui ii place de tine, trebuie el sa faca primul pas ( doar e un baiat ). Poate pe el il simpatizeaza mai multe fete, dar alegerea este numai al lui.

| Lucian_Rapid_1992 a răspuns:

La varsta ta, ar trebui sa-ti pierzi dintii de lapte, nu virginitatea happy

| Thextruexme a răspuns (pentru Lucian_Rapid_1992):

Adevarat

| AlexSmile a răspuns (pentru Lucian_Rapid_1992):

Lasati mai fata in pace laughing, ce? a zis ca vrea sa-si piarda virginitatea si nu stiu eu? Voi cand aveati 13 ani nu va placeau fetele?

| iuliana12345678910 explică (pentru AlexSmile):

laughing) okeey, mersi ca imi iei apararea da' nu era nevoie ptc ma doare la basca de ce spun cocalarii ca ei.winking