| Lali67 a întrebat:

Am si eu o problema. Am 13 ani si inca nu mi-a venit ciclul, desi de vreo 5-6 luni imi curge un lichid alb. Mentionez ca nu am avut contact sexual cu nimeni. Ce pot face? Dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| Dya_2611 a răspuns:

Buna, nu trebuie sa te sperii, acel lichid iti curge inainte sa iti vina, nu mai dureaza mult pana se va intampla. happy
Sper ca ti-am fost de ajutor.

3 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

Eu am avut primul ciclu menstrual la 13 ani deci nu este nimic in neregula, pupp:*

| n0name19 a răspuns:

Stai linistita. urmeaza sa iti vina. e ceva normalwinking

| Eva_5705 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic.decat sa astepti. O sa iti vina, ai rabdare, o sa te saturi dupa aceea.laughing