| Snufkin a întrebat:

problema mea este ca nu mi-a venit ciclul, deci am fost plecata si am stat pe ciment rece iar am fost afara cu spatele ud ( nu eram foarte imbracata). Ma gandesc ca ar fi din cauza unei raceli? MENTIONEZ: nu am avut contact sexual in ultimii 6 luni si aceea a fost protejata. Niste sfaturi / ar trebui sa ma ingrijorez?

Răspuns Câştigător
| HelpMeNow a răspuns:

Insarcinata clar nu esti big grin, sigur este o dereglare hormonala cauzate unei raceli sau a stresului

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai răcit, te-ai expus surselor reci!
Bea ceai de crețișoară.
Pa, pa.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Nu poate fi vorba despre o sarcină, dar probabil ai răcit. Bea un ceai şi stai la caldură.
O zi frumoasă! happy