| dummy a întrebat:

Salut

am facut petting cu iubita mea, dar nu ne-am dezbracat complet, am masat-o in zona clitorisului, iar dupa aceea a zis ca are o durere in zona clitorisului si a eliminat o subsanta. sunt cam ingrijorat. sigur nu am dezvirginat-o pentru ca nu am introdus degetele ci am atins-o peste lenjerie, eu am zis ca a fost foarte excitata si a eliminat lichid, as vrea sa stiu si parerea voastra, ajutati-ma va rog cu niste raspunsuri.

multumesc

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal sa aiba niste dureri daca i-ai masat clitorisul, mai ales prin lenjerie care a zgariat-o. Nu a simtit durere decat dupa ce a scazut excitatia.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Eliminarea lichidului, ca o consecinta a excitarii locale intense, e fireasca, dar se pare ca ai insistat cam prea tare, asa ca ai mai mare grija data viitoare... mai multa diversitate si alternare de ritm, ok?! Success!

| Sara a răspuns:

Pfff. cam greu cu educatia sexuala... acel lichid cum ii zici tu e si normal sa apara, fata s a simtit bine, asa cum ai si tu un lichid preejaculator, fata se umezeste. nu stii asta?laughing grav. Aveti grija cu pettingul,, sa ai unghiile taiate si sa fiti curati pe maini, in rest distractie placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit, este normal. iubita ta s-a excitat foare tare si din cauza asta a avut acele trairi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Doar sa excitat, nu poate fi insarcinata. happy

Byebye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca tu esti prietenul, a mai fost una cu aceeasi problemahee hee
Vorbeste cu ea pe mess, parca a strans ceva raspunsuri folositoare thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am raspuns si ei, probabil ca ai masat-o indelung, sau prea apasat si lenjeria i-a produs o rana mica.