| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema.am 19 ani si sunt virgina si prietenul meu are 24.suntem impreuna de jumatate de an ne dorim amandoi sa o facem insa mie imi e frica imi e frica mai exact de parinti eu inca locuiesc cu parinti imi e teama nu stiu dc exact. c ma sfatuiti sa fac multumesc

Răspuns Câştigător
| AnkiCardle a răspuns:

Iti e teama de reactia lor in momentul in care vor afla. daca vor afla.
Daca ai trecut de varsta de 18 ani esti majora. ai tai trebuie sa inteleaga ca nu mai esti inca un copil :*
Vedeti voi ce faceti... pasiuneee!
fundita :*?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la el acasa si faci acolo...sau la tine cand parintii sunt plecati.

| smile a răspuns:

Buna! Daca te simti pregatita fa acest pas.Cred ca iti este teama de ce ar spune ei cand vor afla ca ti-ai pierdut virginatatea.In primul rand esti majora.gANDESTE in primul rand la consecinte si vorbeste si cu iubitul tau mai detaliat despre acest subiect.aa...SI sa nu uit daca te hotarasti sa faci acest lucru nu uita sa te protejezi.Succes

| christinebubu a răspuns:

Daca iti este teama doar din cauza asta nu cred ca ar fi o problema.
sunteti amandoi destul de mari, esti majora.
daca tu esti sigura ca e ok sa o faci cu el...mergi inainte.
aveti grija la preludiu si protectie

| Alina a răspuns:

Nu face asta daca nu te simti pregatita, si din atitudinea ta e clar ca nu esti. Daca el tine la tine va astepta, daca nu asta e, mai are balta peste.

| stargirlx a răspuns:

Esti majora acum. Poti face ce vrei tu, doar daca te simti pregatita.
Vorbeste cu mama ta poate e mai deschisa.
Dar eu zic ca pentru jumatate de an e cam putin timp. Mai "fierbe-l" putin. Sa-ti dovedeasca ca tine la tine cu adevarat.

| Ingerasull99 a răspuns:

Daca nu te simti pregatita sa faci dragoste cu el, nu o face. Cat despre parinti, totusi esti majora ai o viata in fata, faci ce vrei, e viata ta. Comporta-te cat se poate de normal.

| CMaria21 a răspuns:

Va multumesc pentru raspunsuri cu prietenul meu vorbesc des despre asta.va multumesc pentru sfaturi am vorbit cu el si ma va astepta pana dupa bac deci mi se pare un lucru de apreciat maxim tinand cont varsta lui si tinand cont la cat de mult ma iubestehappy

| Piratul10 a răspuns:

Nui nicio problema ce ești majora si poti sa faci ce vrei si daca nu poti acasa du-te la el acasa dar cel mai important e sa o faci doar cand te simți pregătită si mai important e sa o faci doar daca il iubesti cu adevărat si sa te iubeasca si el nu doar sa facă sex cu tine si apoi sa te lase.
Si sa nu uiti sa te protejezi!

| pussycat_6523 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie frica.sunteti impreuna de relativ mult timp si sigur nu o sa fie nici o problemahappycurajwinking