| Ocelariii a întrebat:

Am si eu o problema. Am avut in contact sexual acum o saptamana( sambata)dupa m-a durut ( poate pentru ca nu eram obijnuita) si la o saptamanama doate clitorismul si s-a umflat, ma doare de 3 zile, si durerea a scazut, dar foarte putin. Adaug am folosit prezervativ.
Ce as putea avea, dc s-a umflat? nu mai suport nici o atingere la el, nici o atingere
.
Multumesc pentru ajutor

4 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Obisnuita*
clitoris*

TAIE-L.

| corbulalbrosu a răspuns:

Durerea este cauzata de tumefierea muschilor vaginului si a clitorisului din cauza lipsei de activitate. Un sex mai lung si poate mai intens a indus o febra musculara care se manifesta prin tumefierea/umflarea organelor tale sexuale (vagin, labii mari, clitoris) care va trece incet incet pe parcursul a catorva zile.Ai putea badijona intreaga vulva si folosi comprese cu ceai de musetel de cateva ori pe zi.Multa sanatate.

| SkyPilot a răspuns:

Esti mai sensibila si iti trebuie mai mult antrenament happy
Pune comprese reci (dar nu exagerat de reci).

| BeckhamRZM a răspuns:

N-ai auzit de medic?