| Anqutsa a întrebat:

Am si eu o problema! Astazi, iubitul meu si-a introdus penisul de 3 ori in mine,dar fara prezervativ. Nu a ejaculat,nu nimic,dar el mi-a spus ca era putin umed,cu toate ca si l-a sters inainte. Lui ii este destul de frica,eu nu prea ma ingrijorez,dar vreau sa fiu sigura! Se poate sa raman gravida,tinand cont ca eu inca mai am si himen, plus ca nu a introdus-o toata! Funtita :*

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Există șanse mici ca tu să fii însărcinată, însă, mare grijă, pentru că astfel de jocuri sunt periculoase.
Dacă el spune că era puțin umed, există două posibilități:
Ori tu erai excitată, ori lichidul seminal s-a declanșat (picătura plăcerii), iar asta nu e bine, pentru că cel din urmă conține spermatozoizi.
Acum, depinde și în ce perioadă erai (fertilă sau nefertilă).
Baftă!

2 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Daca el e ingrijorat inseamna ca e posibil sa isi fi dat drumu si ii e frica sa iti spuna
ia pilula de urgenta
pe viitor folositi prezervativul
chiar daca nu ejaculeaza tot ramane un lichid pe penis care se scurge inainte
chiar daca nu ti-a rupt himenul tot poti ramane gravida, sunt atatea cazuricare s-au "jucat" si sunt virgine si insarcinate
ai mare grija pe viitor

| Sergiu88 a răspuns:

Poate te-ai udat tu putin si de asta. stai linistita nu cred sa fie ceva probleme, atat timp cat s-a folosit prezervativ... doar daca ai vazut clar ca s-a scapat in tine. atata tot. stai linistita.