| Allynushea a întrebat:

am si eu o problema! de ce nu am niciodata orgasm in timpul actului sexual? ma simt foarte bine dar nu ajung niciodata la final... in schimb am orgasm cand ma uit la filme pentru adulti fara sa fac absolut nimic! si nu inteleg de ce... ce se intampla thinking

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Atunci incearca sa vizionezi si un film pentru adulti in timpul actului sexual. Sigur te va ajuta. Bafta!winking

| Kazimir a răspuns:

Pfff ţie de orgasm îţi arde nu de şcoală. Gaseşte-ţi unu bun la pat să-ţi dea.

| Allynushea explică (pentru Kazimir):

In primul rand am terminat scoala, in al doilea rand am o "problema" la care am nevoie de pareri si dc nu poate o rezolvare, in al treilea rand daca nu te intereseaza vezi-ti de treburiwinking

| claudiu_9632 a răspuns:

Poate ca prtenerul tau nu reuseste sa te satisfaca incat sa ajungi la orgasm... incerca sa-i vrbesti despre asta si incercati sa gasiti punctul si pozitia in care iti place cel mai mult si poate ajungi la final. o alta posibilitate easte aceea de a te excita la maxim (fara a o bage).sa incerce sa te excite pana cand nu mai poti, pana simti k daca nu baga in tin nu rezisti si atuncia e posibilitatea sa ajungi la orgasm mai repeedwinking