| adriana12 a întrebat:

Am si eu o problema, De ceva timp mi-a aparut in zona genitala(mai exact intre vagin si anus) o umflatura cam de 3 cm lungime si arata ca o cicatrice, nu ma deranjeaza, nu ma doare, doar ca este inestetica si uneori imi mai provoaca mancarimi... Iubitul meu imi spune ca nu trebuie sa imi fac griji ca e ceva normal! E posibil sa se datoreze vreo unei infectii sau alte afectiuni? as vrea sa o fac sa dispara... Ce imi recomandati?!

Răspuns Câştigător
| DanyelRugby a răspuns:

Te sfatuiesc sa Te duci sa te controleze un doctor!

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fuga la medicul dermatolog/oaga! Nu amana!

| wildthing a răspuns:

Daca iubitul tau nu e cumva medic specialist in boli dermato-venerice, eu zic sa te duci mai repede la doctor. Poate nu e nimic, dar daca e?

| cossmy a răspuns:

Stii cum se numeste portiunea aia unde ai tu umflatura? snitel, ca e batut cu oua. Probabil d la asta ti s-a umflat, prea multa "activitate" sau prea puternicthinking

| cossmy a răspuns:

Wow...in primul rand, nu ai spus ca vrei sa rasp doar fetele. In al doilea rand nu am zis nimic rau. Era doar o ideethinking Si app, sa luam alta portiune, daca iti trage cineva cateva palme peste fata, nu te umfli? Ma rog, nu se compara, dar e doar un exemplu. Ciawlesswinking

| adriana12 explică:

Cossmy nu am stiut ca esti fata... ti s-a intamplat si tie asta?! consider ca numai o fata sau un medic ginecolog ar putea discuta pe tema asta...si tin sa te asigur ca nu este din aceasta cauza! big grin dar iti urez tie succes daca de la asta ti se intampla tie des thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa o faci de nai multe ori!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa o faci de nai multe ori!
asemenea lucru i s-a intamplat s prieteney mele!@