| Larisa_5606 a întrebat:

Am si eu o problema.

Imi place de un baiat de la mine din clasa, chiar daca noi suntem ca soarecele si pisica imi place de el.Insa nu stiu daca si lui, dar unele chestii ma fac sa cred ca si el simte ceva dar nu sunt sigura.

Cum as putea sa fac sa il cuceresc?
mersssiiii; x

6 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Pai, incearca sa nu mai fi o pisica si atunci poate se va schimba si comportamentul lui fata de tine, cel putin acum pentru inceput, apoi, vei vedea ce se va intampla...

| kidda_8751 a răspuns:

Pai draga larisa de la ura la dragoste e un singur pas.si crede-ma ca si eu am pathzith'o e LOGIC ca va placethzi.:]

Răspuns utilizator avertizat
| Xanderr a răspuns:

Incearca sa faci ce ii place su sa fii tu insuti atunci cand esti cu el comunica mai mult.

| Dragutzz a răspuns:

Nui da inportanta trateaza-l cu ignoranta, si vezi daca se baga in seama.

| Dragutzz a răspuns:

rolling on the floor) smoke ce raspuns laughing), Larisa de unde esti? laughing