| Anonim375 a întrebat:

Am si eu o problema la penis atnci cand este in erectie acesta este un pic curba si am aflat ca este din cauza pozitiei in lenjerie si as vrea sa stiu cum sa diminuez aceasta problema ( curba nu este in sus ci in spre stanga)

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai nici o problema, ai o caracteristica a multor barbati, si anume un corp cavernos mai dezvoltat ca celalalt. Nu are nici o legatura cu lenjeria, nu iti produce nici o problema si nu se poate diminua (nici operatie nu exista). Asa sti tu construit, alaturi de o treime din toti barbatii si nu ai motive de ingrijorare, este normal.

| Cosmin300 a răspuns (pentru Brigaela):

Si cum te descurci in viata sexuala?

| Brigaela a răspuns (pentru Cosmin300):

Nu exista nici un impediment. Vaginul e foarte elastic, nu e nici o problema.

| llucixxl a răspuns:

Nu e nicio problemă, din contră, există o frecare mai bună cu pereții vaginului deci o senzație mai intensă.

| MaxKiller a răspuns (pentru llucixxl):

Senzatie mai intensa pentru el sau pentru ea?

| Danysan a răspuns:

Trebuie sa stii ca multi Baieti au asta datorita pozitionarii acestuia pe picior.Depinde de gradu de deformare. Incearca sa il pozitionezi contrar pozitiei in care il ti obisnuit.Cu timpu ar trebui sa se mai diminueze abaterea.Asta daca esti si in crestere.Stai calm e ceva normal.

| Madayna a răspuns:

Nu ai nici o problema, este normal.

| lex79 a răspuns:

Nu e problema daca e asa.

| Mathew a răspuns:

Prietene. Ai "problema" multor barbati. De obicei se rezolva prin interventie chirurgicala, dar medicul iti va spune ca iti va lua din ea putin... Si asta te va afecta la mandria centimetrilor (1-2cm). Poti diminua problema orientand penisul in partea opusa si in caz ca te masturbezi cu dreapta, treci pe stanga.(FARA GLUMA)

| AlbertAinstein a răspuns:

Pune-o in partea dreapta in lenjerie ca sa se indrepte! Si o sa isi revina