| Anonim_5518 a întrebat:

am si eu o problema m-a dezvirginat iubitul meu si nu mi-a curs sange si apoi in alte zile am facut sex neprotejat si nu a lasat nimic in mine exista riscul sa raman gravida? ca vad ca mi-a intarziat ciclul... 2 zile. (dau funda )

8 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, cel mai bine e sa-ti iei un test de sarcina sa fii sigura.Cu cursul de sange nu la toate e la fel.In viitor protejati-va ca e mai sanatos.te pup

| serendipity8300 a răspuns:

Cum a zis si butterfly_1519 nu trebuie neaparat sa sangerezi prima data si exista o probabilitate cam de 30 la suta sa fii insarcinata mai bine iti iei un test si scapi de grija. ar fi fost asa usor sa folositi un prezervativ data viitoare nu uitati de el.

| Yukari a răspuns:

Da se poate din cauza ca atunci cand baiatul se excita si in timp ce faceti dragoste ii curge un lichid care te poate lasa gravita dar depinde de la femeie la femeie. Daca nu a ejaculat in tine, dar totusi ti-a intarziat ciclul ar trebui sa te gandesti daca ti-a mai intarziat si cand erai virgina (nu se pune in primul an in care ti-a venit deoarece atunci se regleaza).
Sfatul meu este sa mai astepti o saptamana cel mult doua si sa-ti iei un test de sarcina, in cazul in care totusi nu iti vine ciclul bineinteles.
Bafta!:*

| d33utza003 a răspuns:

Da exista riscul...nu ai nicio garantie ca fara sa stie nu a lasat nimic in tine...bine eu una risc asa de 2 ani jumate de cand sunt cu iubitul meu si nu am ramas gravida.dar nu se stie daca ai si tu norocul meuhappy

| shadow72 a răspuns:

N-ai nimic. spor in contiunuare

| AweSomee a răspuns:

Posibil ca baiatul sa nu-si mai fi dat seama. incearca un test de sarcina. sau ceva. nu stiu. nu sunt fata happy

| Miky1 a răspuns:

E posibil, dar poti ramane si in a doua luna si asta chiar daca ti-a venit.Au fost cazuri...Foloseste balonul.

| Anonim_5518 explică:

Sunt comvinsa ca nu mi-a lasat nimic dar... nu imi este rau nu am nimic ma simt bine cu toate ca ar fi trebuit sa fiu pe stop acum si din asta imi este teama...