| Cosa28 a întrebat:

Pleasee Help! Am facut sex neprotejat cu iubitul meu si nu a ejacuat in mine. Exista riscul ca eu sa raman insarcinata? Vreau sa specific ca, cand am facut-o prima data nu mi.a curs sange pentru ca am himenul elastic si inca cum s.ar zice sunt virgina. Nici de data aceasta cand am facut.o ultima data nu m.a dezvirginat. Exista riscul sa raman insarcinata chiar daca nu mi s.a rupt himenul si nu a ejacuat in mine?

Răspuns Câştigător
| Alexandru0007 a răspuns:

Exista riscul sa ramai dar foarte putin.

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

1. DACA te-a penetrat cu penisul NU mai esti virgina CHIAR daca NU ti-a scurs SANGE!
2. DACA si-a dat drumul IN TINE atunci aproape poti sa spui ca esti mamica.
3. Nu mai face sex neprotejat niciodata pentru ca nici NU esti informata!
Exista 99% risc sa fi insarcinata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da exista, riscul e mic dar exia si sa stii ca himenul nu are nicio legatura cu sarcina

| BeautyOfWeb a răspuns:

Fa si tu un test de sarcina si afla

| anonimul29 a răspuns:

Doamnee nu va inteleg bha in primul rand dc faceti neprotejat? in al 2 lea rand daca NU a ejaculat in tine cum mama masii sa ramai insarcinata tu candesti? straight face doamnee deci daca nu ejaculeaza in tine nu ramai insarcinata vad aceasta intrebare pusa de 100 de ori pe zi ce *** voi chiar nu ganditi? PROTEJATI-VA inainte

| Cosa28 explică (pentru anonimul29):

Am pus intrebarea, deoarece stiu ca exista acel lichid preseminal tongue

| emmyyy a răspuns:

Daca nu s-a rupt himenul nu cred ca este posibil ca spermatozoizii sa ajunga la ovare. Incearca sa faci un test de sarcina sa sa mergi la ginecolog sa vezi daca mai esti sau nu virgina, asa o sa aflii si daca ai ramas insarcinata. Succes!:*, Sper sa fie totul in regula happy