| ingerasumorti a întrebat:

Am si eu o problema.happy Ma numesc Oana am 16 ani si de vo 2 saptamani am o problema straight face. Nu stiu, eu cred ca am nevoia sa fac sex deoarece. A inceput sa ma usture in zona organelor genitale si ma excit foarte tare cand ma ating in zona aia! Astept raspunsuri! big grin

P. S Acuma 2 saptamani prietenu meu ma excitat foarte tare big grin oare de la asta ii? straight face

Deci trebuie sa fac sex sau?

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu trebuie sa faci sex, mai ales ca esti prea mica pentru asta si inceperea viatii sexuala la aceasta varsta ti-ar creste mult de tot riscul de cancer de col uterin. Dar cred ca ai o infectie, probabil fiindca v-ati excitat fara sa va spalati suficient de temeinic pe maini si pe organele genitale inainte si dupa. Asadar cred ca e cazul sa te vada un doctor si sa iei tratament pentru infectie. Cu sexul, mai asteapta macar vreun an si jumatate.

| monyk a răspuns:

Buna, pai fa ceea ce vrei si ceea ce simti. E normal sa te exciti cand esti atinsa in acea zona, oricine s-ar excita dar asta nu inseamna ca trebuie sa faci sex.Si nu uita ca nu trebuie sa existe cuvantul trebuie ci cuvantul vreau, nimeni nu te obliga si stai linistita ca nu trebuie neaparat sa faci sex, ai timp, totusi decizia iti apartine.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Maaai, cam greu de confundat excitatia cu mancarimea, dar mai stii?! Ai mai facut sex, stii cu ce se mananca?!

Shin
| Shin a răspuns:

@invadersmustdie, mie mi-ar fi frica de razbunarea harciogului tongue Vorba aia. "Te-a mancat, acu sa vezi ce te scarpina el" tongue
Numai bine, Shin winking

Shin
| Shin a răspuns:

@invadersmustdie, mie mi-ar fi frica de razbunarea harciogului tongue Vorba aia. "Te-a mancat, acu sa vezi ce te scarpina el" tongue
Numai bine, Shinwinking

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Cred ca hormonii tai nu mai au rabdare, dar eu am zis asa, nu-ti face griji.Mai oricine se excita.

| JustMeFlory a răspuns:

Pai daca te simti pregatita fa sex! Nu trebuie sa o faci neaparat pentru ca te exciti, excitarea trece, si oricum daca prietenul tau stie sa puna mana unde trebuie o sa fie mereu excitata.
Si nu uita de prezervativ! Nu face sex fara prezervativ indiferent de situatie!
Succeshappy

| i.love.me a răspuns:

Eu am descoperit pe la 11 12 ani ca ma excit... oare trebuia sa imi incep viata sexuala de atunci?

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Esti cam mica pentru asta, nu crezi? Mai asteapta si tu un an doi.Nu cred sa fie din cauza ca ai nevoie sa faci sex. Du-te la medic!

| costymaximus a răspuns:

Fata draga, n-au dezapezit autoritatile soseaua de centura inca? M-ai asteapta si tu putin, poate topeste soarele zapada, sau te mananca asa de rau?

| Ingerasull99 a răspuns:

De cat timp nu ai mai facut baie? e prima oara cand faci sex sau nu? trebuie neaparat sa te folosesti de prieten? ia-ti un vibrator se aranjeaza imediat totul! Succes! asteptam raspunsul tau.

| Elenaaa a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie ...si era o senzatie de excitare, dar a trecutwinkingdeci si stie iti va trece... mia mi-a trecut cam in 5 zilehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama, tata si Ilinca/Drept in ...ma maninca,/ca de m-ar minca mai mult/sa chiorasc de nu ma... duc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invader...nu ti-e destul de clar daca fata a spus ca se excita? Du-te fata mea si fa ce-i de facut.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci sex cu el decat daca esti pregatita nu trebuie sa ieidecizii pripite pana la urma este normal sa simti lucrulrile astea in perioada adolescentei tot ce traiesti este cu mult mai intens

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invader...bine ca mai sinteti voi astia sa ne mai invatati ca altfel sfirseam in baie cu relatiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu asta iti recomand

| bombonica50 a răspuns:

Eu nu cred ca e din cauza ca ai nevoie de sex. Daca nu ai facut nicioadata si esti virgina nu ai cum sa simti nevoia doar curiozitate ceea ce e cu totul altceva.In cel mai rau caz cred ca ai racit sau nu stiu ce sa zic...

| ingerasumorti explică:

Hmm...cum am mentionat straight face usturimea asta a aparut dupa ce m-a excitat prietenu meu foarte tare straight face Nu aveam inainte nici o problema...Deci nu stiu? sad