| Maya1233 a întrebat:

Buna, am si eu o problema mare! Azi mi-a venit ciclu si mi-am pătat chilotii si prietenul meu mi-a împrumutat chilotii lui si avea si o pata albă pe ei, oare am rămas gravida? Va rog frumos sa nu răspundeți răutăcios. Va Multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care intrebarea nu este postata de un copil infantile si imbecil, in acest caz trebuie sa stii si pe viitor sa fii informat ca in prima si a 2-a zi a ciclului menstrual care incepe in prima zi de menstruatie, FORMAREA unei sarcini este 100% IMPOSIBLA indiferent de situatie de fapt existent. Sau mai pe intelesul tau chiar si daca ar fi ajuns IN VAGIN sperma adevarata nici in acel caz NU se poate forma o sarcina in acest moment.Sanatate!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai schimbat chilotii tai murdari, cu chilotii altuia mai murdari?!
Ai facut un lucru extrraordinar!
ACum sa vad cum explici mamei cand iti va creste burta!

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu poti sa ramai gravida.

| sofisis a răspuns:

Wow....mai mult de atat chiar nu pot.

| SG1995 a răspuns:

Nu, sperma de pe chiloti iubitului e moarta.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu ai ramas. Acest lucru ar fi practic imposibil mai ales ca esti si in perioada nefertila si nici nu ramai gravida asa de la o simpla pata -pe chiloti.

| Victoria18 a răspuns:

Depinde de pata daca era uscata cand i-ai luat sau nu! Daca era mare si "proaspata"da e posibil sa fi ramas daca era mica dar "proaspata"nu

| Cris988 a răspuns:

Ți-a împrumutat chiloții lui? Bănuiesc că era o pereche curată, chiar dacă nu s-a luat pata la spălat. Nu ai rămas. Cel puțin, nu din cauza chiloților.