| Roxy_6389 a întrebat:

Buna am si eu o problema. Nu mai pot intra pe facebook. Am trimis prea multe cereri de prietenie si am fost blocata. Cum imi scriu id-ul si parola de la facebook imi apare ca am fost blocata si bifez casuta aceea care imi apare, dupa aceea imi apar trei intrebari si trebuie sa bifez doar un raspuns din cele afisate ( sunt mai multe raspunsuri ). Dupa aceea dau trimite si imi apar din nou sad ce pot face? Va rog ajutati-ma. Dau fundita.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce nu ai inteles din faptul ca ai fost blocata? Asteapta 30 de zile si apoi ai grija cui trimiti cereri de prietenie.Nu poti sa faci nimic pentru deblocare.

Răspuns utilizator avertizat