| NebunieLaCutie a întrebat:

happy Am si eu o problema! Fara sa fac nimic, nu am mai trimis cereri de prietenie de 3 4 luni. Am fost blocat din a mai trimite cereri. Dupa aceea am fost deconectat, m-am conectat iar, mi-a aparut chestia aceea cu "I understand..." de trebuie sa o bifez, am bifat-o, i-am dat next, dupa imi apare altceva de bifat, fac la fel, iar dupa aceea ma scoate de pe cont happy Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ok.Am inteles ceva din ghiveciul tau.Nu am inteles, in schimb, la ce site te referi?

| NebunieLaCutie explică:

Era vorba de facebook... Dar am rezolvat happy Multumesc mult oricum :*!