| Auras95 a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul, am trimis cerere de prietenie la prea multi, mi-a blocat pentru 30 de zile. Deci acum intru pe facebook imi apare chestia aia ca am blocata 30 zile ...bifez i undestand, dupa apare sa bifez de 3 ori ceva...iar dupa aceea imi apare sa dau okay si zice ceva nu a functionat bine, te rugam sa incerci din nou., am incercat de 100 de ori si tot nu merge! dau funda celui care stie sau care a mai dat de problema asta

2 răspunsuri:
| Gabriellovetrance a răspuns:

Salut, aceeasi problema o am si eu incepand de astzi de la ora 13, cred ca este o problema de la serverele de la facebook, la tine la ce ora a aparut?