| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am si eu o problema sentimentala sa zic asabig grin. Sunt cu un baiat de aproape 2 luni care inca vorbeste cu fosta lui prietena.Ea este cu altul.Imi zice ca vorbesc aproape in fiecare zi.El zice ca nu prea mai simte nimic pentru ea(s-au despartit recent, acum cateva luni) si ca nu s-ar impaca cu ea mai ales ca ea este cu altu iar el cu mine si zice ca nici unu nu ar mai vrea sa se impace.Eu nu stiu ce sa cred acum,in sensul ca ar trebui sa-mi fac probleme ca cei doi vorbesc? Adica cu mine vorbeste nonstop,ne vedem cand se poate deoarece el lucreaza, adica imi da atentie.Voi ce credeti? Ar trebui sa-mi fac probleme?

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Am o poveste aproximativ la fel.Si eu vorbesc cu fosta(fata fara care credeam ca n-o sa pot trai)dar acum nu mai simt nimic pentru ea, o consider o fata normala.Ea ma cauta nu eu pe ea.Trebuie sa existe INCREDERE intre voi si daca te iubeste n-o sa te insele niciodata.Lasa-l sa vorbeasca pentru ca nu face nimic rau. Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun pentru ca sunt foarte obosit si nu prea pot sa ma mai exprim atat de corect.Te pup!

4 răspunsuri:
| NnDWtf a răspuns:

Da, fa-ti probleme. Fura ceva, apoi suna la politie. Intrebare idioata.
Au ramas prieteni, atat.

| KHYTZU a răspuns:

Daca te complaci in situatia care esti, mergi mai departe, daca nu pune punct

| bershka27 a răspuns:

Depinde ce povesteste cu ea acum happy si ce fel de relatie au avut cand erau iubiti

| Rezada_Shehe_1988 a răspuns:

Atata timp cat iti acorda atentie si se poarta frumos cu tine atunci cand sunteti impreuna, isi doreste ceva cu tine. tu traieste clipa, si va veni totul de la sine! nu pune prea mult suflet pana nu esti f sigura de el, dar nici nu fii super tensionata atunci cand sunteti impreuna. pur si simplu totul va veni de la sine!