| Melinda_8816 a întrebat:

am si eu o problema si as vrea sa aflu un raspuns daca se poate. Acum 2 zile am facut sex protejat cu prietenul meu pentru prima oara, ne-am informat destul de bine despre acest subiect insa ceva am omis. In timpul actului a aparut un lichid, destul de abundent si nu stiu ce a fost. As vrea sa stiu daca e de la mine sau de la prietenul meu. Problema e ca el inca nu ejaculase, era inca la inceput si avea si prezervativ. Imi poate spune cineva ce a fost acela? Mentionez ca acum am niste dureri usoare de burta, e normal sau exista vreo problema?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Lichidul putea proveni numai de la tine daca el avea prezervativ. Este lichidul care lubrifiaza vaginul cand femeia este excitata. Este normal.
Durerile de burta nu sunt normale, dar poti avea o mica jena in primele 2-3 zile de la contactul sexual (mai ales daca a fost mai putin bland).

1 răspuns:
| Cjay a răspuns:

Pai este normal. u daca erai virgina s-a rupt himenul acela si de asta ai vazut tu lichid nu stiu celaughing
app daca a avut si prezervativ si alea nu ai cum sa fii insarcinatahappy
deci nu te mai alarma ca nu ai nimiclaughing