| Maria1014 a întrebat:

Bună, am si eu o problema sper sa ma puteti ajuta, deci sambata trecuta prietenul meu m-a masturbat cand a scos degetele avea sange dar eu nu mai sunt virgina, de atunci imi curge un lichid maroniu deja este o saptamana si inca imi curge, am fost la ginecolog si mi-a zis ca am mai multe chistulete micute, imi puteti spune de la ce am acea secretie maronoie?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai in masura de a-ti oferi raspunsul corect privind acea sangerare ar fi fost medicul ginecolog care te-a consultat. Este imposibil de accepta/crezut ca medicul in timpul consultatiei sa nu fi observat de unde provine sangerarea, de ce natura poate fi si sa nu-ti fi prescris nici un tratament intr-o asemenea situatie. Trebuie sa te prezinti din nou la ginecologie fiindca este cu totul anormal sa se produca acea sangerare de atat de mult timp. Sanatate!