| mihaiii9 a întrebat:

M-am masturbat cu o fata care nu era virgina. dar dupa ce am terminat am scos degetele pline de sange. De ce oare?

Răspuns Câştigător
| inteligenta a răspuns:

Pentru ca a facut efort sau ai zgariat-o pe dinauntru se poate funda please?

14 răspunsuri:
| covaci101 a răspuns:

Ai scos degetele pline de sange din păsărica cui?!

| mihaiii9 explică (pentru covaci101):

Ce intrebare

| mihaiii9 explică (pentru covaci101):

La o gagica cui pot sa ii bag si nu stiu dc aveam sange pe degete. poate ca i-am bagat prea multe?

| mihaiii9 explică (pentru covaci101):

U esti fata sau baiat?

| covaci101 a răspuns (pentru mihaiii9):

Scuze,acum am înţeles! Eu credeam că eşti o fată şi te-ai masturbat cu altă fată! laughing Totuşi, contează foarte mult să ne spui cate degete i-ai băgat?!

| covaci101 a răspuns:

Am uitat să-ţi urez de ziua numelui, Sf Mihail şi Gavril, La mulţi ani!winking

| mihaiii9 explică (pentru covaci101):

Multumesc mult. in legatura cu intrebarea pai am bagat maxim 4 dar abia intracu greu dar am reusit. tu esti f sau b?

| covaci101 a răspuns (pentru mihaiii9):

Se vede din poză ce sunt! oh go on Nici nu trebuie să te mai miri atunci, i-ai bruscat vaginul şi nici măcar sex n-ai făcut! happy

| mihaiii9 explică (pentru covaci101):

Ala din poza esti tu?

| SmoKKe19 a răspuns:

Pt ca nu`ti tai unghiile happy

| mihaiii9 explică (pentru SmoKKe19):

Ba da erau taiate

| mika a răspuns:

Ori ai lovit-o, ori de la menstruatie

| mihaiii9 explică (pentru mika):

Eu cred ca am fortat

| Ovidiu299 a răspuns:

Incearca sa reformulezi intrebarea, ca nici dracu nu intelege ce ai vrut sa scrii.