| Daiana90 a întrebat:

am stat afara cu prietena mea si cu baiatul care imi place.am incercat sa evit sa o aduc pe prietena mea fiindca stiam ce se va intampla de la inceput.de cum am aduso prima oara, tot ma intreba el "da andreea nu mai vine"?,"da hai cheamo ca nu-i fain jocu in trei"(ca mai eram cu o fata mica). pana sa vina ea ne plictisim, nu avem ce sa vorbim, e ciudat.cand vine ea vorbim mai mult, parca e altfel.in fine, de cum ajunge ea incepe sa isi plimbe degetul prin par si asta face pana pleaca, are o voce mataita, si o face pe fetita neajutorata si face priviri dinalea si ma scoate din sarite, imi vine sa o omor cand face asa, am niste nervi dinaia...cand jucam jocuri si castiga el, dupa aia o ajuta sa castige pe ea, i-o spus ca ii sta mai bine nu stiu cum si in fine, e clar ca o place. dar ideea este ca cineva, la intrebarea anterioara, mi-a spus ca cica nu sunt "accesibila", ca de aia nu ma place el, ca vede ca nu sunt si vede ca ea e accesibila. da cum naiba ii ea accesibila, ca isi plimba degetu prin par, ca zambeste, ca se mataie si face pe neajutorata, asa am o pisica care joaca teatru, se da pe langa mine numa sa ii dau mancare, si cand ii sa ma joc cu ea nu sta, fuge.asa e si ea, o prefacutaangryangryX joaca teatru sa o placa ala. cum sa fac sa par si eu accesibilacrying?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Am o singura vorba pentru tine: disperarea este cel mai mare alungator de barbati. Mai bine bucura-te pentru prietena ta si nu te mai enerva inutil. Cand vei reusi sa te bucuri din tot sufletul pentru ea, sa nu o invidiezi nici macar o clipa, sa fii sincera, abia atunci iti vei gasi si tu un partener.

| monyk a răspuns:

BUna, eu zic sa fi naturala, sa fi tu insuti asa cum esti tu de obicei.Sa nu joci teatru ca cineva sa te placa, daca te place, te place si te accepta asa cum esti tu.
Poate acel baiat o place si daca o place asta e, nu poti sa ii comanzi pe cine sa placa si pe cine nu, dragoste cu forta nu se poate.
Nu trebuie sa pari accesibila sau neaccesibila, adica asa cum esti tu asa sa fi mereu, sigur vei intalni un baiat care sa aiba ochi numai pentru. tine.
Cineva sigur te va aprecia pentru. ceea ce esti nu pentru. ceea ce vrei sa pari pentru. a cuceri pe cineva.
Mai sunt baieti, nu e el singurul, desi il placi, accepta realitatea.

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Exact asa mi s. a intsamplat si mie.winking. si noi jucam siclutza. si vaca asta care e fosta mea cea mai buna prt. facea exact la fel. si ghici ce. incepuse sa il saruthe sti. si ce am spus mah imi place mie de el. dar ia sa vedem. am facut in asa fel inkt sa fie aman2 impreuna le.am facut lipeaalaa. si la 2 zile. s.au certat.laughingrolling on the floor). fii indiferenta. spune-i. vreii sa te ajut sa stai cu ea? aaa? pe ea fa-o sa spuna lucruri frumoase despree el asa inkt sa para disperata.))=). si iti spun eu ca nu o sa mai stea cu eahappy fa-o sa para mai varza.winking succes*

| ioana_5584 a răspuns:

Sunt de acord cu monyk chiar merita funditabatting eyelashes

| Vitalie a răspuns:

Părerea mea e c-ar trebui să fii tu însuţi.
Dacă el caută doar... "pisici", înseamnă că nu te merită.
Sunt suficienţi băieţi.

| Daria2468 a răspuns:

Te imbraci frumos in fata lui, ii spu ca nu ai prieten si plangi in fata lui si il intrebi ce fel de fete ii place si incerci sa-i faci pe plac daca te-am ajutat da-mi funtita