Întrebare recomandată | Nicole1997 a întrebat:

Hei! Vine cea mai buna prietena sa dorma la mine, ce am putea face sa nu ne plictisim?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Va uitati la un film (comedie sau horror), povestiti, radeti de persoanele pe care nu le suportati laughing, va jucati adevar sau provocare, va uitati la clipuri funny pe Youtube, ati putea incerca sa gatiti impreuna ceva gen prajiturele sau pizza, sa va uitati pe reviste pentru adolescenti si sa comentati impreuna, sa va jucati fire boy water girl laughing (Cauta asa pe google)

4 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Prostii

| CinVasileeee a răspuns:

Bataie cu perne, farse la telefon pentru prieteni vostri, jocuri pe pc, videoclipuri funny etc.

| Panzer1945 a răspuns:

Sa dormiti?

| RazvyEnglezu a răspuns:

Puteti sa experimentati facand foarfeca