| ramonicsic a întrebat:

Buna am trimis pe Facebook cerere de prietenie la o persoana

as i vrea sa retrag cererea de prietenie dar nu este posibil am ca optiuni doar :mesaj cipueste raporteaza sau blocheaza

Stie cineva de ce nu pot retrage cererea de prietenie?

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

E posibil ca cererea trimisa sa fi fost stearsa in data ce ti-a disparut acea optiune care sa adaugi pe aceea persoana la prieteni sau sa anulezi cererea trimisa. Deci in cazul asta nu ai ce sa mai faci. Nu esti singura care pateste asta.

| Rozzovela a răspuns:

Da... tot unde scrie ca ai trimis cerere de prietenie, ar trebui sa fie o sageata mica dai clik pe ea si citesti optiunile ar trebuie sa fie-retrage cererea de prietenie.O zi buna happy happy

| Ancient a răspuns:

Eu în locul tău mi-aș dezactiva contul, mi-aș schimba numele și aș fugi din țară.