| Corinne a întrebat:

Am un prieten de 2 luni de zile ne intelegem bine asta pana acum sambatasad ne-am certat si eram aproape de despartire dupa ce am discutat a plecat cu lacrimi in ochii.Alalta seara am vorbit pe mess si la fel ii vedeam lacrimile cum ii curgeau pe fata vroia sa ramana cu mine spunandu`mi ca ma iubeste si nu vrea sa-l parasescsadieri la fel aceleasi cuvinte cu ochii inlacrimati ca ma iubeste si sa nu-l parasesc pentru ca vrea o relatie serioasa cu mine(el are 19 eu 15).
Acum nu stiu ce sa facstraight facesa am deplina incredere in el si in vorbele lui ma poate iubi atat de tare dupa 2 luni de zile? lacrimile lui ma intristeaza si nici eu nu vreau sa-l parasesc sau sa-i fac vreun rau sa-l insel sau chestii de genu.

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca el chiar te iubeste si daca si tu simti la fel, nu renunta la relatia voastra... e posibil sa te iubeasca in 2 luni, de ce nu? Fiecare om e diferit si unii pun foarte repede suflet, poate ca esti genul lui de fata si a pus suflet la tine, mai rar baieti care sa planga pentru o fata, sau cel putin care sa se arate ca ei de obicei ascund asta, nu vor sa para slabi. Certuri exista in orice relatie, deci nu ai de ce sa te mai gandesti la cearta dintre voi, daca va iubiti asta e ceea ce conteaza, ai grija de tine, te-am pupat!

| Corinne explică:

Si daca e major nu poate tine la mine sau?sad

| cucu a răspuns:

Pai care este motivul pentru care v-ati certat? ideea ete sa nu stai cu el din mila si daca nu tzii la el eu zic sa-l parasesti. mai bine acum decat mai tarziu cand el isi va face si mai multe sprantze si va tine si mai mult la tine... gandeste`te bine la ceea ce vrei u, daca vrei sa te distrezi lasa`l, daca vrei ceva serios si tzii si u la el stai cu el.

Răspuns utilizator avertizat
| udarb a răspuns:

Asculta-ti inima si dai o a doua sansa.

| cristina_6683 a răspuns:

E o diferenta de 4ani intre voi... da poti sa fi cu el dar el deja e cam mare si se gandeste deja la sex iar u mai poti astepta. poate te iubeste si u il iubesti dar sigurul lucru rau e ca poate el vrea mai mult de la tine. dar daca nu vrea nimic mai mult eu zic sa ramaneti impreuna

| anca943 a răspuns:

Pai daca il iubesti cu adevarat nu te despariti de el, dar vezi tu nu vreau sa-ti dau un sfat gresit dat... el e major

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A plâns? Mă... sigur are ăla boașe între picioare? Vezi să nu aibă altceva...
Și din moment ce nu ne spui de ce v-ați certat, nu te prea putem sfătui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca te iubeste! Nu fa aceeasi prostie ca ALTELE (adica eucryingcrying ), rar gasesti baieti care sa tina cu adevarat la tine, mai ales la 19 ani, se vede ca e un baiat sensibil, care n`o sa isi bata joc de tine, prin lacrimile lui ti-a demonstrat asta. Daca`l iubesti impaca`te cu el, daca nu...nu sta cu el doar din mila...:-