| ioanapysycuutata a întrebat:

Am un prieten pe nume Kubi este doar amic dar tot ma sacaie sa fiu cu el dar eu am un iubit dar el e emo dar si Kubi e emo! Nu stiu ce sa fac plzz ajutor!

7 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Pai daca sunt amandoi emo, atunci poti sa fii cu amandoi odatawinking, oricum tu nustii ce vreai big grin

| Pho3nix a răspuns:

In primul rand lasa-ti venele sa creasca.
In al 2-lea rand alege pe cine placi mai mult.

mira
| mira a răspuns:

Daca ai un iubit, propunerea amicului tau iese din discutie.

| pendula a răspuns:

Prea putine detalii...

| sam a răspuns:

Doah! il alegi pe ala la care tii mai mult si care crezi ca te'ar putea iubi mai mult.desi eu nu cred in prietenie transformata in relatie amoroasa... e doar parerea mea...

spor in toate, Ioana! happy

| ioanapysycuutata explică:

Help!

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Gandeste'te la care dintre ei tii mai mult.cu care ai fi mai fericita
Chestia ca amandoi sunt emo nu cred ca are o importanta atat de mare
Gandeste'te cu care te intelegi mai bine.winking sper ca am reusit sa te ajut cat de cat