| LoraLinx a întrebat:

De la amic la prieten? e la prieten la " frate "? De la frate la iubit?

8 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

E posibil, insa e un risc in sensul ca de la "iubit" inapoi la prieten nu prea se poate.

| WholeWorld a răspuns:

Se poate dar de la iubit inapoi la prieten nu are cum.

| yloveyou1 a răspuns:

In primele 2 cazuri nu vad nimic gresit, dar in ultimul da. De la frate la iubit. Hai sa fim sinceri ca daca l-ai considera chiar ca fratele tau, nu l-ai vedea ca pe iubit. Adica nu iti poti saruta fratele, asta ar fi scarbos. Dar daca se intampla, inseamna ca niciodata nu l-ai vazut ca pe un frate, doar ca nu ai vrut sa accepti faptul ca il placi. Si da, daca nu au existat cu adevarat sentimente atunci se poate trece inapoi de la iubit la frate, prieten, amic.

| komadechips01 a răspuns:

De la mă-ta la tac-tu?

| Dariusuu a răspuns:

Merge.

Eu cred că merge şi de la iubit la prieten, n-ai unde ştii.
Unele persoane renunţă pentru persoana iubită chiar dacă e să renunţe la ea.

O noapte perfectă îţi doresc.

| Naяutσ a răspuns:

Merge!

| Maxim96 a răspuns:

Da

| DaYannaDG a răspuns:

Da, si de la iubit la dusman. sau nu thinking