| poneiul a întrebat:

Buna am un testicul mai mare ca altul adica cel stang si am ceva mingi mici in el ce este

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cele 2 compartimente ale scrotului pot fi diferite ca marime si sa contina la randul lor niste testicule care pot fi uneori foarte diferite intre ele ca dimensiune. Probabil ca "mingile" la care te referi reprezinta de fapt coitele tale mici, fiindca sunt insuficient de bine dezvoltate. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Consulta de urgenta un medic urolog, pentru a vedea ce sete cu acele mingi in testiculul tau.

| denisTiky a răspuns:

Ai hernie baiete! Du-te la doctor urgent. Si eu am patit exact la fel ca tine si am scapat doar cu operatie. Dar sa nu te sperii de operatia aia ca e usoara si nu doare deloc. Funda?

| George3412 a răspuns:

Stai linistit, mama natura anumea a facut un testicul mai lasat, pentru ca daca ar fi la acelasi nivel, ar continua sa se izbeasca unul de altul si ar fi dureros...Iar mingiutele sunt insusi testiculele