| alexandra12058894 a întrebat:

Buna!
Am vazut un baiat dragut azi la scoala si as vrea sa ma imprietenesc cu el. L-am gasit pe facebook si ma gandeam sa-i dau add. azi l-am vazut in statia de autobuz in care eram si eu doar ca nu am reusit sa ma bag cu el in vorba ca el era cu un prieten si amandoi erau la un magazin si mie imi venise busu crying. Cum sa fac sa fiu cu el dar sa nu par disperatalaughing? care ar fi pasii de baza?batting eyelashes
funda

Răspuns Câştigător
| kurinkita a răspuns:

Bagati-va foarte, foarte, dar foarte bine in cap ca e mult mai simplu pentru o fata sa se dea la un baiat (daca e invers ori e prost de ploua ori e poponar).

Te intalnesti cu el undeva si incepe cu un mic icebreaker (ce mai faci, cum esti, etc.). Mai departe vezi de raspunsurile lui si dupa cateva vorbe iti vei da seama daca te place sau nu.

1 răspuns:
| Ririru a răspuns:

Frate, voi astea inainte sa treceti la "atac" va ganditi ca poate el are prietena?