| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

O parere pls puppy dog eyes happy...
Am fost la Balul Bobocilor joia trecuta si am dansat acolo cu un baiat. El venise langa mine la inceput, dar mi s-a parut si mie dragut si am dansat cu el. Nici macar nu am apucat sa ne prezentam, ca am plecathee hee. In fine, a doua zi, cand am iesit eu de la scoala(eram cu o colega) l-am vazut pe el. Mi-a facut cu mana, a venit si am vorbit(dar tot nu ne-am prezentatlaughing). Stateam la trecerea de pietoni cand a venit "prietenul" meu(suntem impreuna, dar nu stie mai nimeni din scoala) si colega mea(ea stia) a inceput sa strige: uite-l pe Dumy, vezi ca a intrat in magazin. Eu logic cand am vazut am si uitat de tipul respectivlaughing si i-am zis pa-pa asa repedewave. Am aflat pana la urma cum il cheama, am facut rost de id lui si am vorbit pe mess. Complimente peste complimente, mi-a dat nr lui:-p. Seara trecuta mi-a dat sms: asta mica si sexy ce facihee hee, ca am fost foarte sexy la bal, ca vrea sa vorbim mai multe la scoala, ca ar vrea sa ma sarutehee hee. Azi la scoala l-am vazut, i-am zis buna si el la fel dar nici nu m-a bagat in seamalaughing. Am ajuns acasa si vad la avatarul lui o poza cu o tipa, il intreb cine e si face ca e prietena lui si ca e cu ea de azilaughing. Ce sa inteleg: el ma place? Eu n-am treaba cu el ca am prieten, dar totusioh go on. Funda:X:*

Răspuns Câştigător
| SimplePlanFanKarina23 a răspuns:

Tipu` asta e un mitocan...sincer -.- mi se pare ca e genul de baiat care se crede mare si tare si ca le poate avea pe toate. De eram in locul tau cand ai primit mesajul ii zicam "du-te dracul si da`mi pace" pe bune, un baiat cu putin bun simt iti face complimente da nu de genu asta daca nu te cunoaste. Sa nu faci greseala de a te desparti de prietenul tau pentru unu ca ala, nu merita happy
peace sign

4 răspunsuri:
| anonimul a răspuns:

Ee da...navea ce face la bal...so distrat si el. o sa ajungeti maxim prieteni

| SteauaROsie a răspuns:

Yoo zic sa nu iei asa lucrurile
poate baiatu e exact ca mine
pe mess si prin telefon are curaj
sa ti spuna unele lucruri
iar fata in fata cu tine
se pierde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa...stii u sa fii moarta dp el tongue

| Lory_1130 a răspuns:

Pai cam dubioslaughing)
poate ca te place si a pus poza la avatar cu o simpla fata ca sa vada cum reactionezithinking sau poate chiar e prietena lui.