| joeplusmeegallove a întrebat:

Am visat ca m-am culcat cu o colega din clasa.Eu sunt fata. Ceea ce este ciudat este ca intotdeauna m-am considerat straight si nu bis sau gay, iar visul acela parca ma bantuie si parca am inceput sa fiu atrasa de ea.De asemenea am experim visul foarte intens ca si cum ar fi fost adev. Ce sa fac ca sa-mi scot din cap acele scene hot si oare sunt bis?

Răspuns Câştigător
| tbxx a răspuns:

Uau! ce naspa! pai daca simti o anumita atractie fata de ea te poti considera bis"sad scuze.da asta e adevarul, dupa cum ai scris, cred ca ai in jur de 15-18 ani...foarte nasoala treba asta, dar nu ar trebui sa zici nimanui visele tale. incearca sa nu te mai gandesti la asta inainte sa adormi pentru ca asta iti provoaca toate visele de genul asta. Sfatul meu:Asculta niste muzica la casti cand te culci, sa fie data incet si sa asculti versurile. Poate asta te scoate din situatia sta.thinking [funda?]]big grin(app: poate nu esti bis.doar ca stii? e cam ciudat sa simti o atractie fata de o persoana de acelasi sex. daca te-am judecat gresit, scuzepuppy dog eyes ) toate bune:X:X

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine nu te gandesti la acea fata si ai sa scapi de probleme.

| romeo78 a răspuns:

Domnisoara, visele, reprezinta de multe ori, temerile noastre. La dumneavoastra, este vorba de teama unei relatii sexuale, considerata de societate, imorala. Teama ca s-ar putea afla acest lucru si ati fi apoi aratata cu degetul. Tot ca veti de facut este sa mergeti la un psiholog, unde sa discutati aceasta problema. Nu psihiatru are ete pentru persoane nebune. Si v-as sfatui, tinand cont de perioada in care ne aflam, apelarea a un preot-duhovnic, care sa va invete si ajute sa tineti postul sufletului si care sa va ofere un Canon, pri cae sa incercati sa treceti prin aceasta perioada. Tratati cu maxima seriozitate problema pe care o aveti, caci altfel riscati, internare la Psihiatrie, deoarece veti ajung sa nu mai puteti face diferenta intre realitate si vis, lucru care deja a inceput sa vi se intample. Multa sanatate!

| Vl4dootz a răspuns:

Visele sunt o exprimare a gandurilor, emotiilor sau frustrarilor, nu cred ca daca ai visat asta inseamna automat ca esti bisexuala. incearca sa vorbesti cu psiholog-ul scolii sunt sigur ca te va putea ajuta

| Anonim2857 a răspuns:

Nu e o problema daca esti bi, dar nu arata asta la lume daca nu esti convinsa ca poti avea o relatie cu o fata, iti vei face o imagine proasta. incearca sa te interesezi de baieti, sa umbli cu baieti, sa vorbesti cu ei, sa-ti faci relatii. asa vei uita daca asta vrei cu adevarat.winking

| AlmiraMaya a răspuns:

Draga mea nu iti mai face probleme.Totul e in subconstient. Temeri,dorinte, trecut, etc.Nu trebuie sa iei totul in serios.Intotdeauna visele se talmacesc pe dos.Bafta! Pup!