| ___x6Rx a întrebat:

Bună. Am zona intima mai închisă puțin și mie cam jenă
Iubitul meu într-o zi a început sa facă o "glumita" pe tema asta. Bineînțeles, nu a fost atât de nașpa dar m-am simțit prost
Oare nu ii place? ms

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă nu era ok, fugea de prima oară.

| relian a răspuns:

Zona mai inchisa cei aia? Ai gfacut gard acolo sau despre ce zona si cei inchis ca nu ai spus laughing Ori ai chiloti din aia de tabla cu lacat laughing

| Emilian65 a răspuns:

Dacă a fost numai o glumita si nu te-a părăsit, înseamnă că te vrea în continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică ești mai strâmtă? Tuturor ne place astalaughing

| spuncevreau a răspuns:

Adică ai zona inghinală mai închisă la culoare față de restul corpului, gen labiile și zona dimprejur.
Nu e o problemă deloc, mie mi se pare interesant să văd asta la o fată. Tipul tău e foarte ok cu asta așa că stai liniștită

| Auebd6dbjwobs a răspuns:

Și eu sunt in aceeași situație, ma simt oarecum nasol față de el, dar dacă e să o luam logic, și ei au zone mai închise la culoare. E perfect normal și nu ar trebui sa facă nici-o "glumiță".