| Leonardo111 a întrebat:

Buna amici! Imi dati va rog niste scheme parkour mai de incepator ca stiu sa fac kong monkey valut etc. mai usoare ca sunt incepatoare si cine este din targoviste stie pe unde se face parkour dar nu scoala sau asa prin parcuri etc. dau funda+vot scuze de actegorie dar nu mi se raspunde la celelalte

2 răspunsuri:
| uNNe a răspuns:

You tube nimeni nu-ti va descrie tie sryy eu nu ma pricep funda? D

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da-mi idu tau si iti zic pe candva care face pk in targovistewinking