| Georgii_9921 a întrebat:

as avea nevoie de un sfat. Am un prieten de 7 luni, ne iubim mult, iar viata sexuala nu a incetat sa apara. facem sex neprotejat deoarece nu ne place cu prezervativ. acum 4 zile am facut sex si el spune ca a lasat in mine, iar de 2 zile am greturi, ameteli si dureri de burta. Este posibil sa fiu insarcinata si sa se manifeste asa repede? un raspuns va rog. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Kassandra_9578 a răspuns:

E posibil sa fii! Fa-ti un test de sarcina. Daca esti minor(un simplu copil fragil de 15 14 16 17 ani) Atunci cred ca trebuie sa avortezi pentru ca... na parintii ce o sa zic ca un copil asa fragil si-a inceput viata sexula la anii astea! Nu trebuie sa stie nimeni pentru ca daca o sa afle cineva :-P va fi secretul vostru (tipu si uh). Daca ai peste 18 no problem! faci copilul si te bucuri de el! Le dai o explicatie parintilor ca vor fi bunici si bla bla! Succes! M-am straduit pentru raspuns, FUNDA?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti avea simptome mai repede de 4 saptamani de la conceptie. Dar poti fi insarcinata de la un contact neprotejat anterior.

| cherrybomb a răspuns:

Felicitari veti fi parintihappy

| xXCrystyanXx a răspuns:

Nu stiu daca se manifesta asa de repede, dar daca si-a dat drumu' in tine 95% ai sanse de sarcina.

| AnnaMaria a răspuns:

Da.

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Da, e foarte posibil!
Fa-ti un test de sarcina si afla!
Pa, pa.

| Coozeman a răspuns:

Se prea poate sa fi insarcinata daca zici ca ai simptome si el si-a dat drumul in tine.Mai bine fa un test de sarcina.

O zi buna.

| Monica_7453 a răspuns:

Nu va place cu prezervativ. da cu ce vrei sa-ti placa? Normal daca esti in perioada de fertilitate si a lasat si in tine.mai ales ca ai greturi, ameteli.esti insarcinata. Dar peste 21 de zile fa un test de sarcina sa fi sigura:d. 99 % esti insarcinata.

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Iți recomand un test de sarcină ca să stii mai bine
Și ca să stii sunt mai multe metode să te protejezi :]
Succes!

| Adelina_2774 a răspuns:

Diana.parerea mea у ca ai ramas insarcinata.pentru ca se spune у de ajuns putina sperma sa patrunda in corpul tau si ramii insarcinata eu nu stiu ce virsta ai tu dar daca ai intre 14 -! 18 ani sfatul meu de la o necunoscuta care nu ma cunosti у mai bine sa faci abort deoarece viata ta abia acum se incepe si crede-ma daca tu vei lasa copilul la aceasta virsta iti va fi greu vei uita de distractie de prieteni. sfatul meu у copiii vei avea cind sa faci dar sa te distrezi acum la virsta aceasta nu vei avea ocazia niciodata