| Summer4Party a întrebat:

As avea o întrebare pentru fete. Știți mi să întâmplat de multe ori sa îmbrățișez o fata și sa am penisul sculat. Aș vrea sa știu dacă voi simțiți asta, adică atunci când sunteți îmbrățișați voi îl simțiți?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este o reactie fireasca a organismului tau in momentul in care esti in preajma fetelor si iti place in mod deosebit de vreuna dintre ele., Denota virilitate si o buna functionare a sistemului tau hormonal.Fii fericit ca se intampla asa, nu vei fi niciodata dependent de viagra. happy

| LoveSleep a răspuns:

Depinde de mărime.

| Summer4Party explică:

Mersi de răspuns dar nu e ceea ce așteptăm.

| ana2002tpu a răspuns:

Da