| Curioasa69 a întrebat:

Bună happy.

Am o întrebare mai complicată asa... >:", atât pentru băieti, cât şi pentru fete!
Deci, băieti! Atunci când sunteţi cu iubita, şi sunteţi mai intimi, imbratisati, sărutând-u-vă, poate şi un pic excitaţi, cum faceţi să va controlaţi?! Trebuie să vă concentraţi pe asta separat, sau nu? raised eyebrows :d.
Fetelor! Cum aţi reacţiona [ sau reacţionat, dacă s-a întâmplat deja ] dacă fiind tot în situaţia de mai sus, iubitului i s-ar "scula" [dată fiind situaţia, că nu aţi vrea să faceti şi sex :-# ]

SĂ FIŢI SINCERI! [ Întrebările sunt mai ales din curiozitate, dar chiar mă interesează :d, Ms anticipat ]

P.S. : Daca nu aveti de gand sa raspundeti LA INTREBARE, nu va mai obositi sa scrieti nimic! Merci happy

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai daca i s-ar,, scula,, si nu vreau sa fac sex atunci, simplu, nu fac si cu asta basta

| Sabyynna a răspuns:

Daca nu vreau nu vreau si el trebuie sa inteleaga asta. Daca i se "scoala" o sa stim si o luma mai usor data viitoare ca sa nu se mai repete situatia happy

| Aly_2611 a răspuns:

Pai hai sa iti spun sincer cand s-a intamplat ceva de genul la mine crede-ma eram pe el si ne sarutam nu am facut nimic am zambit putin si cam atat.
Nu e o chestie jenanta... i-se intampla oricui :*

| Aeerdnaaa a răspuns:

Ca sa fi si tu sigura ca el stie ca i s-a sculat zi si tu : " draga, ti s-a sculat whistling ", si el o sa incerce sa isi faca... ca inainte. Putin frecus si asta e. rolling on the floor)))))))))))))))))))))) Glumesc, glumesc.Stai chill ca nu trebuie sa faci nimic, daca nu vrei sex poti sa il refuzi frumos si discret x-x.

| Curioasa69 explică (pentru Aeerdnaaa):

rolling on the floor hai ca esti tare whistling!

| Aeerdnaaa a răspuns (pentru Curioasa69):

Si eu te iubescbig hug laughing

| raluk27 a răspuns:

Daca nu vreau sa fac nimic si observ ca el s-a incalzit, incetez cu sarutatul si cobor din masina, de exemplu, sau ma duc la bucatarie dupa un pahar cu apa, ma duc la calculator, deschid un subiect de conversatie, in fine, ceva care sa distraga atentia. Insa ca baiat cred ca ar trebui sa stii cum sa te controlezi si sa accepti eventualitatea ca ea sa nu vrea sa faceti nimic. Iar daca ai apucat sa te incalzesti, nasol.

| Curioasa69 explică (pentru raluk27):

Paaai cum sa-ti spun...rolling eyes sunt FATA raised eyebrows!

| raluk27 a răspuns (pentru Curioasa69):

Sorry, m-a dus in eroare poza. N-am fost prea atenta la nume. Plus ca ai pus prima data problema din perspectiva baietilor happy

| xBya a răspuns:

Ei si ce daca i s`ar scula? Asta nu e o problema, problema e daca nu i s`ar scula. I mean... din moment ce esti prietena lui, tu ar trebui sa fii singura (sau printre putinele) care ar putea sa provoace asta. Si asa cum am fi ajuns in punctul ala de excitatie, asa am reveni si inapoi la 'neexcitatie', incet si cu rabdare.

| ĂăăAlexandra a răspuns:

Pai atunci cand sunt cu iubita si ma sarut cu ea nu ma excit, dar cand e un sarut dala mai sexy blushing laughing ma excit daca vrea sa facem sex bine daca nu e ok.happy