| Byabibi29 a întrebat:

Buna. As avea si eu nevoie de un sfat. Am inceput viata sexuală de cateva luni. Eu cu iubitul meu o mai facem si neprotejat dar de fiecare data cand trebuie sa ii iese sperma se simte ametit, si parca leșină din spusele lui. Ce ar putea face?

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Este placerea paroxistica pe care o are un barbat cand ejaculeaza, mai ales daca perioada de abstinenta anterioara este mare sau excitarea pe timpul actului sexual este mare.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa renunte la sex, sa mearga la medic are alte probleme.

| Emilian65 a răspuns:

Sa consulte un medic urolog. Acesta este in masura sa dea un raspuns corect la problemele pe care le are iubitul tau.

| Xpressurself a răspuns:

Ejacularea are rolul de a face copii. Corpul face eforturi mari pentru a produce sperma. Prietenul tau ar trebui sa invete sa se abtina sa ejaculeze de cate ori poate. Cititi despre continenta sexuala.
Se poate ca pretenul tau sa fie epuizat si lipsit de energie.

Răspuns utilizator avertizat