| bobik91 a întrebat:

Mi'am inceput viata sexuala de aproape 2 ani de zile si inca nu mi s-a rupt ata penisului. sincer ma cam enerveaza, au trecut aproape 2 ani si am avut o relatie sexuala nu activa, foarte activa si nici macar nu s-a lungit deloc. sunt ft complexat pentru ca in stare flasca penisul e ft mic gen 5-6 cm iar in stare erecta ajunge undeva la 16-17, prietena mea se simte ft bine si e ft satisfacuta (dupa spusele ei-oricum se vede pe ea dupa reactie de fiecare data cand facem love) dar eu sunt ft complexat pentru ca e asa mic sad, si nu ma simt prea bine din cauza asta! ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| bitzu14 a răspuns:

Bre sa stii ca ata nu trebuie neaparat sa se rupa de fapt ea(den. frenul) este principalul motiv din care te exciti asa ca nu trebuie neaparat sa se rupa doar daca vreo fata vrea sa se razbune pe tine sadiclaughing) si matusa mea mi-a zis o vorba care si acum o tin minte laughing : "decat mare si proasta mai bine mica si jucausa!" laughing asa ca chiar nu ai de ce sa iti faci griji ai oferit placere fetei bun daca nu e destula sunt carti pentru a perfectiona tehnica placere nu oferi doar cu penisulwinking

5 răspunsuri:
| Georgy_7404 a răspuns:

Nu ti se rupe ata pana nu o faci cu o virgina

| RANGE a răspuns:

Pai de cat vrei sa o ai de 30 vrei sa i-o rupi in doua, lasa asa ca e mai bnin jur de 17-18 e cel mai bine

| Zap a răspuns:

Pai poti vorbii cu un medic pentru o operatie daca e posibil. Totusi nu cred ca se mareste penisul mult dupa ruperea atei. Oricum unor barbati nu li se rupe ata niciodata, altora mai tarziu. Totul depinde de la om la om.

| iulia_7948 a răspuns:

Ce probleme aiurea ai si tu. nu e mica deloc daca o satisfaci pe prietena ta. am avut un prieten foarte dotat, mult prea dotat pentru mine si din cauza asta nu simteam nimic in afara de durere. ajunsesem sa cred ca asta inseamna sexul. cum am dat de actualul meu prieten, si logodnicul meu, mi-am schimbat parerea despre sex in bine. nu l-am masurat niciodatalaughing dar cred ca are cam aceleasi masuri ca si tine. si are si ata si tot ce-i trebuielaughing. mentionez ca are 33 de ani si m-a transformat intr-o nimfomanalaughing))))). asa ca nu-ti mai face griji.

| bobik91 explică:

Pai tocmai ca prietena mea era virgina si ea cand am facut-o prima data tonguelaughing si tot nu s-a rupt