| Indestructible44 a întrebat:

Buna:*,as cam vrea sa imi incep viata sexuala cu iubitul meu dar nu prea stiu cum sa ii spun ca sa nu se supere sau cv de genu.Ce ar trebui sa fac ca sa imi propuna el asta, sau macar ca sa il excit.
am nevoie de raspuns rapid

Răspuns Câştigător
| Miiku a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa stai cu el de vorba si sa ii spui tu asta. Astfel, poate ca si el isi doreste acelasi lucru` si nu stie cum sa iti zica asta. Daca nu ai curaj sa faci asta. incearca sa ii dai de inteles prin gesturi sau prin. intamplari sau ceva. Sper ca te-am ajutat. happy

16 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Esti prea mica si punct. Vezi-ti de scoala si familie, o sa ai timp de sex toata viata. O sa regreti mai tarziu, iti garantez.

| dulcica1 a răspuns:

Eu zic, ca virsta in situatia de fata, nu conteaza! Ci ceia ce este in interiorul sufletului ei: parerea mea este ca atunci cind iesiti la intilnire, saruta'l mai deosebit, saruta'l pe git cobori usor in jos si totul va merge de la sine. Eu nu cam cred sa se supere!

| Elvina a răspuns:

Sexul il faci din dragoste pentru placerea ta sau/ si pentru un copil, nu ca sa nu il superi. Daca te iubeste cu adevarat, te asteapta, daca vrea doar sa se culce cu tine, ori te forteaza ori pleaca la alta. Bafta!

| Matt24 a răspuns:

Dupa cum scrii, nu cred ca ai o varsta potrivita pentru asta.De cat timp sunteti impreuna?

| grab a răspuns:

Varsta?

| grab a răspuns:

Te rog eu frumos nu te mai grabi, nu castigi nimic daca o faci acum, din contra o sa va uitati in urma cu regret daca din varii motive va despartiti.
Mai jucati-va, mai lungiti-o, asteapta-l si pe el sa isi doreasca si sa isi permita luxul de a face sex cu una care daca afla ma-sa a pus-o original cu legea.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-i spui linistita, el n-o sa se supere, o sa se bucure. Poti sa te pui la el in brate si sa te freci de el daca tot vrei sa-l exciti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce varsta ai totusi?
Stai cuminte daca nu esti pregatita suficient si informata in ceea ce priveste viata sexuala.
Nu-i de joaca!
Nici sa nu te gandesti la 15 ani s-o faci, esti doar un copil!
Te pup!

| AutumnDay a răspuns:

La 15 ani? Esti prea mica, nepregatita nici din punct de vedere fizic, nici psihic. Iti recomand asta: http://www.google.ro/......tp?/imgres
Pa,pa!

| klawdiw a răspuns:

Pai poarta imbracaminte mai sexy si poate si el vrea sa faca dragoste cu tine asa ca discuta cu el si totul va fi bine.

| Indestructible44 explică:

Varsta 14 in 2 sapt inplinesc 15happy

| Indestructible44 explică:

Dar dc nu o fie de acord ce fac?

| Indestructible44 explică:

Pai am uitat sa mentionez ca nu vreau raspunsuri jignitoare. Daca nu esti de acord imi spui frumos si explici, nu ma jignesti.Eu nu am jignit pe nimeni!

| Micky199999 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa i dai de inteles prin ceea ce faci. Nu este neaparat sa i spui pe fata. Daca va fi de acord te va urma!

| MihaelaMih a răspuns:

Depinde și de ani. Că dacă tu ai 13, iar el 19, nu cred că o să accepte. Dar, dacă sunteți cam de aceiași vârstă, nu-i problemă. Îi trimiți mesaj sau la telefon, ori face to face. Găsești tu ceva. Fundă? :*