| Loly a întrebat:

As dori niste sfaturi pentru ca nu stiu ce sa fac.Acum 4 luni am inceput sa vorbesc cu un baiat.La inceput a fost foarte frumos, vorbeam in fiecare zi, ma suna destul de des si daca nu ma suna 2-3 zile, cand ma suna vorbeam cate 2 ore.Ne-am intalnit, a fost primul baiat cu care m-am sarutat, iar el astepta vacanta sa ne putem vedea mai des.Cu vreo 3 saptamani inainte de vacanta nu a mai dat nici un semn. Dupa vreo 4 saptamani i-am dat eu un mesaj.Am vorbit atunci, m-a sunat dar vorbea diferit, era mult mai rece.Am mai vorbit vacanta asta dar foarte rar si tot asa, vorbea diferit, nu era ca inainte.Intr-o sambata seara m-a sunat si m-a intrebat daca sunt la discoteca, i-am zis ca da si a zis sa il astept ca vine si el imediat.A venit, se tot uita la mine dar nu am vorbit deloc.La un moment dat a plecat fara sa spuna nimic la o alta discoteca.Eu nu il mai inteleg, nu stiu ce sa fac. Daca el ar fi timid poate as mai intelege dar e genul ala de baiat tupeist, in schimb eu sunt foarte timida si nu am curajul sa il intreb ce se intampla.Eu nu i-am dat nici un motiv sa fie suparat pe mine.Eu tin foarte muult la el si as vrea sa fie totul ca la inceput.Ce sa fac? Ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Eu cred ca a aparut o alta persoana in viata lui! Daca vorbeai foarte mult la telefon cu el, cum de nu ai reusit sa-l cunosti? Sa-i vezi personalitatea! Eu doar asta banuiesc, altceva nu cred.Adica nu avea motive sa nu te contacteze timp de 3 saptamani...

2 răspunsuri:
| RUDOFL4X4 a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci la el si sa il intrebi ce s-a intamplat tragel de limba esti fata inteligenta

| ana93 a răspuns:

Nu mai fii timida in viata asata trebuie sa fii tupeista crede-ma si in privire la baiat...trebuie sa iei atitudine intreaba-l daca vrea ceva cu tine sau nu bafat:*