| eualexandra321 a întrebat:

Am vorbit un timp cu un baiat si el e asa mai smecheras si la inceput tot imi propunea indirect sa facem dragoste dar eu l-am refuzat de fiecare data asa prin modul meu mai copilaros de a fi. A renuntat apoi la chestii din astea si vb ca oamenii cu mine.Eu sunt glumeata si comica prin felul de a vorbi si asa vorbeam cu el si prin mesaje.Ma suna si vorbea cu mine si tot spunea daca ai sti ce comica esti cand imi vorbesti si zambea tot timpul si povestea la o fata cum s-a intalnit el cu mine si cat de timida eram. Zilele trecute nu prea am mai vorbit ci doar asa putin.La un momentdat spre seara imi trimite un mesaj cu:te >iubesc:. L-am intrebat daca e greseala si el a spus: si daca e pentru tine?, sie eu i-am spus:serios? iar el mi-a spus ca glumea si a schimbat imediat subiectul si eu stiindu-l mai tupeist de felul lui i-am spus ca oricum nu l-am crezut.Din ziua aia nu ma mai intreaba ce fac nimic. Credeti ca ma placea, sau doar a vrut sa vada cum reactionez? Sau mai bine spuneti parerea voastra:*MULTUMESC

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este prea plin de el.
Lasă-l în pace.
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Pentru un tanar adolescent care nu este capabil sa cucereasca o fata este mai comod ca aceasta sa faca clasicul primul pas, dar niciodata aceasta nu se va bucura si de respect. In cazul tau cred ca baiatul s-a speriat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cred c-o vrut numa să profite de tine, dar fiindcă nu ai vrut, gata, şi-o luat zborul, ia-ţi gândul de la el.
Te pup!

| marianvranceanul1 a răspuns:

Amandoua.Cred ca te place foarte mult.