| Ellie27 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati sad... uitati micuta mea povestioara : Am fost mai demult cu un baiat, a trecut ceva timp de atunci. Acum suntem la aceeasi scoala, si in pauze cand eu ies cu grupul meu afara si el cu al lui, se uita la mine mereu. Intr-o zi eram afara si stateam foarte aproape de un baiat cu care ma prosteam si se dadea la mine, si el vorbea cu ceva prieten de-al lui si se uita insistent la mine. Ce ziceti? Credeti ca ii place iar de mine

Răspuns Câştigător
| ady20hbk a răspuns:

Da te place si asteapta ca si tu sa ii arati semne ca il placi, si daca vezi ca nu face el primul pas in te aborda, fa-l tu. noi baieti in general suntem mai timizi happy

3 răspunsuri:
| FrumoasaTa a răspuns:

Poate se uita la tine asa de insistent din cauza geloziei? Ce zici? Poate nu ii place dar fiind la aceiasi scoala nu are incotro...Vazind ca un alt baiat se dadea la tine lui ii aparea gelozia si probabil ca-i spunea prietenilor lui ca de-abia v-ati despartit si deja esti cu altul

| andrei00007 a răspuns:

Pai da, eu cred ca inca ii place de tine, pentru ca si baietii sufera din dragoste in felul lor si daca te priveste insistent cred eu ca iti ofera si cite un zimbet, ceea ce inseamna ca mai mocneste scinteia dragostei in el

| antoniaxtonyxanto a răspuns:

Da,sigur te place